30 dni na zwrotdarmowa dostawa wysyłka w 24h
Lista producentów
Aktualności - LOLA wspiera akcję KancerSutra

KancerSutraKancerSutra - czyli sztuka miłości w chorobie nowotworowej

LOLA wspiera Fundację Rak’n’Roll w edukacyjno-terapeutycznym projekcie KancerSutra zachęcającym pacjentów onkologicznych do czynnego uprawiania seksu!!! Projekt ma pokazać, że pomimo choroby można i trzeba czerpać energię i radość z chwil intymnych z partnerem.

Nowotwór zawsze wywraca życie do góry nogami. Leczenie, obawy o życie i zdrowie... to wszystko jest tak intensywne, że seks schodzi na drugi plan. Choroba nie oznacza jednak końca życia intymnego. Sex jest przecież ważną sferą życia. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, a nawet wspomaga proces powrotu do zdrowia. Istnieją liczne sposoby na udane współżycie nawet po mastektomii czy ze stomią!!!

KancerSutra

Jeżeli rak zabrał część Ciebie, całą resztę wypełnij radością!

Projekt skierowany jest w głównej mierze do kobiet z chorobą nowotworową oraz do ich partnerów. Wsparcie partnera jest bardzo ważne podczas leczenia. KancerSutra pokazuje, że mimo raka można prowadzić aktywne życie seksualne. Projekt zachęca do zmiany podejścia do seksu i znalezienia przyjemności pomimo ograniczeń związanych z chorobą nowotworową. Wspiera pary w powrocie do bliskości i intymności w związku zgodnie z hasłem kampanii: „Jeżeli rak zabrał część Ciebie, całą resztę wypełnij radością”.

LOLA mówi, fak rak! Kochajcie się!

Na stronie projektu WWW.KANCERSUTRA.PL  można znaleźć podstawowe informacje o problemie i porady, a także praktyczne informacje o gadżetach seksualnych, sztuczkach i pomysłach na udany seks. W ramach strony uruchomiona zostanie także anonimowa poradnia online obsługiwana przez ekspertów. Od września prowadzone będą warsztaty dla kobiet, w trakcie lub po chorobie nowotworowej, mające pomóc w przełamaniu barier seksualnych. Warsztaty zostaną wzbogacone o materiały edukacyjne i akcesoria erotyczne przygotowane przez LOLĘ :)

Spoty telewizyjne projektu

 

Ważne linki projektu

Oficjalna strona KancerSutry: www.kancersutra.pl 

Strona Fundacji: www.raknroll.pl 

Fanpejdż Fundacji: https://www.facebook.com/FundacjaRaknRoll 

Istagram Fundacji: https://instagram.com/fundacjaraknroll/ 

Twitter Fundacji: https://twitter.com/rakandroll_pl 

dyskretna wysyłka
do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl