30 dni na zwrotdarmowa dostawa wysyłka w 24h
Lista producentów
Bezpieczeństwo

Zakupy w LOLA.pl zabezpieczone są po samą szyję ;)
 

Lubimy żartować, ale bezpieczeństwo i poufność Twoich danych nie są dla nas tematem do śmiechu. Podczas składania zamówienia jesteś proszony o podanie danych, które umożliwią nam jego realizację - wystawienie dokumentu sprzedaży, wysyłkę, kontakt. Dane te to imię i nazwisko, adres, numer telefonu i e-mail. To wszystko. Możesz także podać e-mail wyrażając zgodę na otrzymywanie newslettera. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobom niepowołanym. Dbamy o Twoją prywatność zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Więcej przeczytasz w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

CERTYFIKAT SSL

Cała Twoja wizyta w sklepie LOLA.pl zabezpieczona jest Certyfikatem SSL, który zapewnia poufność danych przesyłanych pomiędzy naszym sklepem a Twoim komputerem. Świadczy o tym zielona kłódka na pasku adresu przeglądarki. Wszelkie wprowadzane dane są przekazywane w formie zaszyfrowanej. Długość klucza szyfrowania wynosi 2048 bit powodując, że jest on nie do złamania. Dodatkowo wybrany przez nas Certyfikat SSL ma gwarancję do kwoty 30 000,00 zł.

CERTYFIKAT PCI DSS

Podczas realizacji płatności za zakupy, nie mamy dostępu do żadnych Twoich danych finansowych. Obsługą e-płatności zajmuje się lider polskiego rynku firma Dotpay (www.dotpay.pl). Jest to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Dotpay posiada najbardziej rygorystyczny Certyfikat Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) Level 1. Jest to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart. Dodatkowo połączenie z systemem Dotpay jest zaszyfrowane Certyfikatem Thawte Web Server Certificate o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem.

dyskretna wysyłka
do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl