30 dni na zwrotdarmowa dostawa wysyłka w 24h
Lista producentów
Dyskretna paczka

Dyskretna wysyłkaDyskrecja to drugie imię LOLI :) To, co kupujesz w naszym sklepie, pozostanie tajemnicą między Tobą a nami! Przesyłki zawsze pakujemy i wysyłamy w sposób uniemożliwiający identyfikację przedmiotów, które się w nich znajdują. Pakujemy ekologicznie! Ilość folii ograniczamy do minimum.

STANDARDY DYSKRECJI LOLI

  1. Przesyłkę zawsze pakujemy w szare i grube kartonowe pudełko. Korzystamy z używanych ekologicznych pudełek i ekologicznych wypełnień.

  2. Starannie i dokładnie oklejamy pudełko szarą taśmą klejącą.

  3. Przesyłka nie posiada żadnych oznaczeń sklepu - brak logo, brak nazwy, brak adresu internetowego, brak jakichkolwiek grafik. Nuda.

  4. Nadawcą przesyłki są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Wrotkowska 2a lok 12, 20-469 Lublin :)

  5. Dowód zakupu (paragon/FV) wysyłamy na Twój adres e-mail.

  6. Nie informujemy kuriera ani innej firmy dostarczającej do Ciebie przesyłkę, co znajduje się w środku.

PRZYKŁAD DYSKRETNEJ PACZKI

dyskretne pakowanie

Korzystamy z używanych, lecz mocnych i grubych, kartonowych pudełek. Pudełka są szare, nudne i pozbawione jakichkolwiek oznaczeń.

Zakupione przez Ciebie towary umieszczamy w środku i zabezpieczamy ekologicznym wypełnieniem przed przemieszczaniem się. Nie stosujemy folii. Folia jest feeee!!!

W miarę możliwości dorzucamy gratisy :) :* Fajnie, nie?

dyskretne pakowanie

Całość dodatkowo zabezpieczamy ekologicznym wypełnieniem.

dyskretne pakowanie

Karton starannie zaklejamy szarą taśmą.

dyskretne pakowanie

Doklejamy etykietę adresową. Nadawcą przesyłki są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Wrotkowska 2a lok 12, 20-469 Lublin. Sprytne! :) Paczka pozbawiona jest jakichkolwiek oznaczeń sugerujących zawartość. Nawet dostawcom nie mówimy co znajduje się wewnątrz Twojej paczki.

DYSKRETNI DOSTAWCY

Paczkomat – to nasz ulubiony dostawca, są to samoobsługowe skrytki pocztowe, do których musisz się pofatygować. To naprawdę dyskretny dostawca. Skrytkę otwierasz samodzielnie specjalnym kodem, który otrzymujesz SMSem. Paczkę możesz odebrać przez całą dobę, także w święta.

Kurier DHL - przed doręczeniem przesyłki kurier najczęściej kontaktuje się z Tobą telefonicznie lub SMS i potwierdza miejsce i godzinę odbioru przesyłki. Jeżeli kurier nie zastanie Cię pod wskazanym w przesyłce adresem, zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny.

Poczta Polska -  przesyłkę możemy wysłać do Ciebie w sposób tradycyjny, "do rąk własnych" lub na "poste restante". Ostatnia z opcji to ultra dyskretna dostawa na wskazany adres placówki Poczty Polskiej, która nie kontaktuje się z Tobą nawet, aby poinformować, że paczka czeka już na odbiór.

 
dyskretna wysyłka
do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl