30 dni na zwrotdarmowa dostawa wysyłka w 24h
Lista producentów
Koszt i metody dostawy

LOLA podchodzi uczciwie do swojej pracy, także do sprawy kosztów wysyłki. Oferowane towary sprzedajemy w możliwie atrakcyjnej cenie dodając do wysyłki jej realne koszty.

  • Nie zaniżamy kosztów dostawy po to, aby podnosić koszt towaru!
  • Nie zaniżamy koszt towaru po to, aby podnosić koszty dostawy!

TABELA KOSZTÓW WYSYŁKI

  Paczkomaty Poczta Polska Kurier DHL Europa
przedpłata pobranie przedpłata pobranie przedpłata pobranie przedpłata
Zamówienie
do 100 zł
8 zł 12 zł 14 zł 17 zł 17 zł 22 zł 50 zł
Zamówienie
powyżej 100 zł
0 zł 0 zł
Zamówienie
powyżej 250 zł
0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 30 zł
Czas dostawy 1-3 dni robocze 1-3 dni robocze 1 dzień roboczy 5-7 dni robocze
Dostawa do domu NIE TAK TAK TAK
Śledzenie paczki TAK  TAK TAK  TAK
Odbiór 24h/dobę TAK NIE NIE NIE
Odbiór w święta TAK NIE NIE NIE

 

ODBIÓR PACZKI

Odbierając paczkę ZAWSZE oceń stan przesyłki ZANIM cokolwiek podpiszesz!!! Sprawdź czy karton jest cały, nieuszkodzony, czy taśma klejąca nie jest zerwana. Jeżeli masz wątpliwości możesz odmówić przyjęcia paczki spisując w obecności kuriera lub listonosza odpowiedni protokół szkody. Będzie on potrzebny do reklamacji usługi transportu. Masz także możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera. Jeżeli zauważysz, że czegoś brakuje, spisz odpowiedni protokół w obecności kuriera. W przypadku paczek odbieranych za pośrednictwem Paczkomatów, prosimy o zrobienie zdjęcia wątpliwej paczki przed jej rozpakowaniem. W momencie stwierdzenia jakiejkolwiek nieprawidłowości prosimy o KONTAKT.

METODY DOSTAWY PACZKI

PACZKOMATY - LOLA POLECA ;) to nasza ulubiona metoda dostawy, są to samoobsługowe skrytki pocztowe, do których musisz się pofatygować. Super dyskretne! Czas dostawy do Paczkomatu wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu wysłania. Skrytkę otwierasz samodzielnie specjalnym kodem, który otrzymujesz SMSem. Paczkę możesz odebrać przez całą dobę, także w święta. Podczas składania zamówienia wybierasz Paczkomat spośród ponad 400 rozsianych po całej Polsce. Po umieszczeniu w Paczkomacie, paczka będzie oczekiwała na odbiór przez 3 dni, po tym terminie, przez 10 dni będzie można ją odebrać w miejscowym oddziale firmy InPost. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.paczkomaty.pl 

KURIER DHL -  czas doręczenia przesyłki od momentu jej wysłania wynosi 1 dzień roboczy. W mniejszych miejscowościach oddalonych od centr logistycznych DHL termin ten może wynieść 2 dni robocze. Kurierzy doręczają przesyłki od rana do godziny 18.00. Przed doręczeniem przesyłki kurier najczęściej kontaktuje się z Tobą telefonicznie i potwierdza miejsce odbioru przesyłki. Jeżeli kurier nie zastanie Ciebie pod wskazanym adresem, zostawi awizo z prośbą o kontakt.

POCZTA POLSKA - czas doręczenia przesyłki od momentu jej wysłania wynosi od 1 do 3 dni roboczych w Polsce i od 5 do 7 dni w Europie. Czas ten może wydłużyć się w okresach świątecznych. Jeżeli listonosz nie zastanie nikogo pod adresem wskazanym w przesyłce, zostawi awizo, a paczka będzie czekała na odbiór w Urzędzie Pocztowym przez 14 dni. Wszystkie zamówienia realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy priorytetem. Oprócz tradycyjnej wysyłki, umożliwiamy Ci wybór dodatkowych opcji zwiększających dyskrecję:

  • "do rąk własnych" - paczkę odbiera wyłącznie adresat. Do odbioru paczki wymagane jest wylegitymowanie się odbiorcy. Jeżeli chcesz wybrać taką opcję, daj nam o tym znać w uwagach do zamówienia.

  • "poste restante" - to ultra dyskretna dostawa na wskazany adres Urzędu Pocztowego, który nie kontaktuje się z Tobą nawet, aby poinformować, że paczka czeka już na odbiór. Jeżeli chcesz wybrać taką opcję, daj nam o tym znać w uwagach do zamówienia podając adres wskazanego Urzędu Pocztowego.

dyskretna wysyłka
do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl